Przyjazdy do NCBJ

Zakład Transportu Samochodowego NCBJ

05-400 Otwock

dyspozytornia tel/fax (22) 273 16 26 lub kom. 516 008 815, 516 008 791

Przyjazdy do NCBJ – mapa Google z przystankami

Nr trasy Nazwa trasy Godz. odjazdu Miejsce przystankowe
0 Metro Politechnika 5:30 Rondo Jazdy Polskiej ZTM „METRO POLITECHNIKA 08”
5:34 Al.Jerozolimskie ZTM „CENTRUM 05”
5:45 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
5:51 Płowiecka ZTM „PŁOWIECKA 06”
5:54 B. Czecha  ZTM „Kajki 02”
5:57 Kajki ZTM „IX POPRZECZNA 01”
6:08 Michalin ul. Sikorskiego vis a vis Willowej
6:10 Józefów ul. Sikorskiego vis a vis ul. Okrzei
6:24 NCBJ
1 Żoliborz 6:45 Reymonta ZTM „AL. REYMONTA 06”
6:46 Żeromskiego ZTM „BIELANY-RATUSZ 01”
6:48 Żeromskiego ZTM „ŻEROMSKIEGO 03”
6:52 Słowackiego ZTM „PLAC WILSONA 01”
6:56 Pl. Inwalidów ZTM „PL. INWALIDÓW 01”
6:57 Andersa ZTM „DWORZEC GDAŃSKI 01”
7:00 Jagiellońska ZTM „RONDO STARZYŃSKIEGO 09”
7:07 Ząbkowska ZTM „ZĄBKOWSKA 01”
7:11 Zamojskiego ZTM „LUBELSKA 02”
7:50 NCBJ
2 Jelonki 6:35 Człuchowska ZTM „CZŁUCHOWSKA 03”
6:36 Powstańców Śląskich ZTM „HALA WOLA 01”
6:43 Wolska ZTM „ELEKCYJNA 01”
6:50 Al. Solidarności ZTM „OKOPOWA 01”
6:55 Al. Solidarności ZTM „KINO FEMINA 01”
6:58 Pl. Grzybowski ZTM „PL. GRZYBOWSKI 02”
7:00 Emilii Plater ZTM „EMILII PLATER 03”
7:05 Piękna ZTM „MOKOTOWSKA 01”
7:12 Ludna ZTM „SOLEC 01”
7:20 Ostrobramska ZTM „C.H. PROMENADA 02”
7:50 NCBJ
3 Ursynów 7:00 Świętego Bonifacego ZTM „SWIĘTEGO BONIFACEGO 04”
7:03 Nowoursynowska ZTM „NOWOURSYNOWSKA 05”
7:05 Al. Harcerzy Rzeczypospolitej ZTM „METRO SŁUŻEW 03”
7:07 Al. KEN ZTM „METRO URSYNÓW 01”
7:10 Al. KEN ZTM „URSYNÓW PŁD. 03”
7:11 Al. KEN ZTM „METRO IMIELIN 04”
7:13 Belgradzka ZTM „METRO NATOLIN 01”
7:15 Jana Rosoła ZTM „MANDARYNKI 02”
7:50 NCBJ
4 Rakowiec 6:50 Grójecka ZTM „BITWY WARSZAWSKIEJ 1920r 01”
6:51 Wawelska ZTM „WAWELSKA 05”
6:56 Al. Niepodległości ZTM „MADALIŃSKIEGO 01”
6:59 Odyńca ZTM „ODYŃCA 03”
7:04 Puławska ZTM „DWORKOWA 02”
7:10 Most Łazienkowski ZTM „Torwar 01”
7:15 B. Komorowskiego ZTM „AFRYKAŃSKA 01”
7:18 B. Komorowskiego ZTM „ABRAHAMA 01”
7:23 Fieldorfa ZTM „UMIŃSKIEGO 02”
7:26 Płowiecka ZTM „EDISONA 02”
7:30 Stara Miłosna ZTM „1 PUŁKU PRASKIEGO 02”
7:33 Trakt Brzeski ZTM „NIZINNA 02”
7:41 Wiązowna ZTM Urząd Gminy 02 na żądanie 516008815
7:55 NCBJ
5 Wiatraczna 7:05 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
7:07 Grochowska ZTM „ŻÓŁKIEWSKIEGO 02”
7:08 Płowiecka ZTM „PŁOWIECKA 06”
7:12 B. Czecha ZTM „KAJKI 02”
7:15 Anin ZTM „IX POPRZECZNA 01”
7:18 Pkp Międzylesie ZTM „MIĘDZYLESIE 04”
7:21 Radość ZTM „RADOŚĆ PKP 01”
7:27 Falenica ZTM „FALENICA PKP 01”
7:30 Michalin ZTM „MICHALIN PKP 01”
7:32 Józefów ZTM „JÓZEFÓW PKP 01”
7:50 NCBJ
6 Garwolin 5:20 Rondo Mierżączka
5:22 Działki
5:24 Zatoczka przy Rejonie Dróg
5:30 Garwolin (Stary PKS)
5:32 Garwolin ul. Kościuszki
5:34 Michałówka
5:41 Trąbki
5:43 Wygoda
5:45 Lipówki
5:48 Pilawa
5:54 Puznówka
5:57 Gocław
6:03 Lubice
6:05 Kąty
6:13 Ostrowik
6:15 Ostrów
6:18 Wola Ducka
6:25 NCBJ
7 Augustówka           Otwock 5:40 Augustówka
5:50 Zabieżki
5:55 Regut
6:00 Celestynów
6:05 Dąbrówka
6:06 Stara Wieś ul. Dąbrowiecka
6:08 Pogorzel
6:13 Narutowicza ZTM „TATRZAŃSKA 01”
6:15 Narutowicza ZTM „BAGNISTA 01”
6:16 Narutowicza ZTM „TULIPANOWA 01”
6:17 Narutowicza ZTM „STAWOWA 01”
6:20 Narutowicza ZTM „BATALIONÓW CHŁOPSKICH 01”
6:21 Narutowicza ZTM „ŚWIERK 01”
6:26 NCBJ
8 Kołbiel 5:55 Kołbiel (rynek)
5:57 Koścół (osiedle)
6:01 Rudzienko
6:03 Grębiszew
6:06 Dobrzyniec
6:10 Bolesławów
6:12 Glinianka
6:15 Wola Karczewska
6:25 NCBJ
9 Sobienie Jeziory 5:35 Sobienie Jeziory
5:40 Warszawice
5:45 Dziecinów
5:47 Sobiekursk (przy szkole)
5:50 Łukówiec
5:57 Karczew ul. Częstochowska
6:00 Karczew (kościół)
6:01 Karczew (INCO)
6:02 Karczewska (Ługi)
6:08 Andriollego ZTM „HOŻA 02”
6:09 Orla ZTM „ORLA 02”
6:15 Warszawska, przystanek przy rondzie
6:17 Samorządowa ZTM „Remondis”
6:20 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
6:23 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
6:25 NCBJ
10 Otwock Wawerska 6:03 Wawerska (sklep meblowy)
6:04 Wawerska (sklep ogrodniczy)
6:05 Rycerska ZTM „OKRZEI 01”
6:06 Mieszka I ZTM „TYSIĄCLECIA 01”
6:08 Batorego ZTM „BATOREGO 02”
6:09 Batorego ZTM „OLSZOWA 02”
6:10 Matejki (vis a vis Urzędu Skarbowego)
6:11 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
6:20 NCBJ
11 Garwolin 6:40 Rondo Mierżączka
6:42 Działki (przystanek)
6:44 Zatoczka przy Rejonie Dróg
6:50 Garwolin (Stary PKS)
6:52 Garwolin ul. Kościuszki
6:55 Michałówka
7:01 Trąbki
7:03 Lipówki
7:07 Pilawa
7:12 Puznówka
7:16 Żelazna
7:19 Lubice (sklep)
7:23 Kąty
7:30 Kołbiel Rynek
7:50 NCBJ
12 Otwock Kresy 7:25 Kołłątaja 61
7:30 Wawerska (sklep ogrodniczy)
7:31 Okrzei ZTM „OKRZEI 04”
7:33 Batorego ZTM „BATOREGO 02”
7:35 Batorego ZTM „OLSZOWA 02”
7:37 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
7:38 Reymonta róg Żeromskiego
7:39 Reymonta (osiedle)
7:41 Narutowicza ZTM „TATRZAŃSKA 01”
7:43 Narutowicza ZTM „BAGNISTA 01”
7:44 Narutowicza ZTM „TULIPANOWA 01”
7:45 Narutowicza ZTM „STAWOWA 01”
7:46 Narutowicza ZTM „BATALIONÓW CHŁOPSKICH 01”
7:47 Narutowicza ZTM „ŚWIERK 01”
7:56 NCBJ
13 Karczew 7:25 Karczew (kościół)
7:27 Karczew (INCO)
7:29 Karczewska (Ługi)
7:31 Karczewska (stadion)
7:33 Matejki (vis a vis Urzędu Skarbowego)
7:36 Andriollego ZTM „HOŻA 02”
7:38 Orla ZTM „ORLA 02”
7:43 Warszawska przy Rondzie
7:45 Samorządowa „ZTM Remondis”
7:47 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
7:48 Żeromskiego ZTM „NOWA 01”
7:49 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
7:53 NCBJ
14 Otwock 9:45 Świderska ZTM „ORLA 01”
9:51 Żeromskiego ZTM „REYMONTA 01”
9:55 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
10:00 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
10:05 NCBJ
15 Otwock 11:00 Świderska ZTM „ORLA 01”
11:08 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
11:15 NCBJ
16 Otwock 12:00 Świderska ZTM „ORLA 01”
12:06 Żeromskiego ZTM „REYMONTA 01”
12:08 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
12:10 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
12:15 NCBJ
17 Warszawa 10:25 NCBJ Pasteura 7
10:32 Tr. Łazienkowska ZTM „PLAC NA ROZDROŻU 05”
10:40 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
10:50 B. Czecha ZTM „KAJKI 02”
11:15 NCBJ