Przyjazdy do NCBJ

Zakład Transportu Samochodowego NCBJ

05-400 Otwock

dyspozytornia tel/fax (22) 273 16 26 lub kom. 516 008 815, 516 008 791

Rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 1 stycznia 2016r.
 
Nr trasy Nazwa trasy Godz. odjazdu Miejsce przystankowe
0 Metro Politechnika 5:30 Metro Politechnika ZTM „POLITECHNIKA 08”
5:34 Parkingowa (przy hotelu Novotel)
5:38 Muzeum WP (vis a vis bramy wejściowej)
5:45 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
5:51 Płowiecka ZTM „PŁOWIECKA 06”
5:57 Kajki ZTM „IX POPRZECZNA 01”
6:00 Żegańska ZTM „PKP MIĘDZYLESIE 03”
6:03 Patriotów ZTM „PKP RADOŚĆ 07”
6:06 Patriotów ZTM „GRUNTOWA 01”
6:08 Michalin ZTM „PKP MICHALIN 01”
6:10 Józefów ZTM „PKP JÓZEFÓW 01”
6:18 Wiązowska (stacja gazowa)
6:24 NCBJ
 
1 Żoliborz 6:45 Broniewskiego ZTM „PIASKI 02”
6:46 Jarzębskiego ZTM „BIELANY-RATUSZ 04”
6:48 Żeromskiego ZTM „ŻEROMSKIEGO 03”
6:52 Krasińskiego ZTM „SUZINA 01”
6:56 Pl. Inwalidów ZTM „PL. INWALIDÓW 01”
6:57 Andersa ZTM „DWORZEC GDAŃSKI 01”
7:00 Jagiellońska ZTM „RONDO STARZYŃSKIEGO 09”
7:07 Ząbkowska ZTM „ZĄBKOWSKA 01”
7:11 Zamojskiego (vis a vis Wedel brama)
7:50 NCBJ
 
2 Jelonki 6:35 Człuchowska ZTM „CZŁUCHOWSKA 03”
6:36 Powstańców Śląskich ZTM „HALA WOLA 01”
6:43 Wolska ZTM „ELEKCYJNA 01”
6:50 Al. Solidarności ZTM „OKOPOWA 01”
   
6:55 Al. Solidarności ZTM „KINO FEMINA 01”
6:58 Pl. Grzybowski ZTM „PL. GRZYBOWSKI 01”
7:00 Emilii Plater ZTM „EMILII PLATER 03”
7:05 Piękna ZTM „MOKOTOWSKA 01”
7:12 Ludna przed ul. Solec
7:20

7:50

Ostrobramska ZTM „C.H. PROMENADA 02”

NCBJ

 
3 Służewiec 6:35 Puławska ZTM „AL. LOTNIKÓW 01”
6:42 Dereniowa ZTM „MIKLASZEWSKIEGO 01”
6:46 KEN ZTM „METRO NATOLIN 01”
6:48 Mandarynki ZTM „MANDARYNKI 02”
6:52 Rosoła ZTM „STRZELECKIEGO 02”
6:54 Rosoła ZTM „URSYNÓW PŁN. 02”
6:57 Dolina Służewiecka ZTM „NOWOURSYNOWSKA 02”
7:03 J. Sobieskiego ZTM „ŚW. BONIFACEGO 02”
7:18 Międzylesie ZTM „MIĘDZYLESIE 01”
7:20 Radość ZTM „MONTAŻOWA 01”
7:21 Radość ZTM „RADOŚĆ PKP 01”
7:28 Falenica ZTM „FALENICA PKP 01”
7:30 Michalin ZTM „MICHALIN PKP 01”
7:32 Józefów ZTM „JÓZEFÓW PKP 01”
7:45 NCBJ
 
4 Rakowiec 6:50 Grójecka ZTM „BITWY WARSZAWSKIEJ 1920r 01”
6:51 Wawelska ZTM „WAWELSKA 05”
6:53 Al. Niepodległości ZTM „GUS 01”
6:56 Al. Niepodległości ZTM „MADALIŃSKIEGO 01”
6:59 Odyńca ZTM „ODYŃCA 03”
7:04 Puławska ZTM „DWORKOWA 02”
7:10 Czerniakowska ZTM „SIELCE 02”
7:19 B. Komorowskiego ZTM „AFRYKAŃSKA 01”
7:20 B. Komorowskiego ZTM „ABRAHAMA 01”
7:25 Fieldorfa ZTM „UMIŃSKIEGO 02”
7:30 Płowiecka ZTM „EDISONA 02”
7:50 NCBJ
 
5 Wiatraczna 7:15 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
7:16 Grochowska ZTM „ŻÓŁKIEWSKIEGO 02”
7:17 Płowiecka ZTM „PŁOWIECKA 06”
7:26 B. Czecha ZTM „KAJKI 02”
7:28 Anin Alpejska (Kardiologia)
7:34 St. Miłosna ZTM „I PRASKIEGO PUŁKU 02”
7:37 Zakręt ZTM „SZOSA LUBELSKA 04”
7:41 Wiązowna ZTM „URZĄD GMINY 02”
7:55 NCBJ
 
6 Garwolin 5:10 Targowa
5:15 Działki
5:20 Garwolin (Rejon)
5:25 Garwolin (Stary PKS)
5:27 Garwolin ul. Kościuszki
5:29 Michałówka
5:34 Trąbki
5:41 Wygoda
5:43 Lipówki
5:45 Puznówka
5:46 Lubice (przy trasie 17)
5:47 Lubice (sklep)
5:50 Kąty
6:05 Celestynów ul. Regucka (Urząd Gminy)
6:08 Dąbrówka
6:11 Stara Wieś
6:13 Glina
6:17 Wola Ducka
6:25 NCBJ
 
7 Kołbiel 5:55 Kołbiel (rynek)
5:57 Kościół (osiedle)
6:01 Rudzienko
6:03 Grębiszew
6:06 Dobrzyniec
6:10 Bolesławów
6:12 Glinianka
6:15 Wola Karczewska
6:25 NCBJ
 
8 Sobienie Jeziory 5:35 Sobienie Jeziory
5:40 Warszawice
5:45 Dziecinów
5:47 Sobiekursk
5:50 Łukówiec
6:00 Karczew (kościół)
6:01 Karczew (INCO)
6:02 Karczewska (Ługi)
6:06 Andriollego ZTM „HOŻA 02”
6:09 Świderska ZTM „ORLA 01”
6:15 Czaplickiego (przy sklepie)
6:17 Samorządowa/ Konarskiego
6:20 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
6:23 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
6:25 NCBJ
 
9 Otwock Wawersk 5:57 Wawerska (sklep meblowy)
6:00 Wawerska (sklep ogrodniczy)
6:01 Rycerska ZTM „OKRZEI 01”
6:02 Mieszka I ZTM „TYSIĄCLECIA 01”
6:05 Batorego ZTM „BATOREGO 02”
6:06 Batorego ZTM „OLSZOWA 02”
6:08 Matejki (vis a vis Urzędu Skarbowego)
6:09 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
6:11 Żeromskiego / Reymonta
6:12 Reymonta (osiedle)
6:13 Narutowicza ZTM „TATRZAŃSKA 01”
6:15 Narutowicza ZTM „BAGNISTA 01”
6:16

6:17

Narutowicza ZTM „TULIPANOWA 01”

Narutowicza ZTM „STAWOWA 01”

6:20 Narutowicza ZTM „BATALIONÓW CHŁOPSKICH 01”
6:21 Narutowicza ZTM „ŚWIERK 01”
6:26 NCBJ
 
10 Kołbiel 7:15 Kołbiel (osiedle)
7:20 Kołbiel (rynek)
7:22 Kołbiel (rondo)
7:28 Celestynów Jednostka Wojskowa
7:30 Celestynów (stacja PKP)
7:32 Celestynów (przy piekarni)
7:36 Dąbrówka
7:38 Stara Wieś
7:47 Wola Ducka
7:50 NCBJ
 
11 Garwolin 6:40 Targowa
6:45 Stacyjna
6:50 Garwolin (Stary PKS)
6:52 Garwolin ul. Kościuszki
6:55 Michałówka
7:01 Trąbki
7:03 Lipówki
7:07 Pilawa
7:12 Puznówka
7:16 Żelazna
7:19 Lubice (sklep)
7:23 Kąty
7:30 Kołbiel (rondo)
7:35 Bocian
7:37 Ostrowik
7:50 NCBJ
 
12 Otwock Orla 7:25 Andriollego ZTM „HOŻA 02”
7:28 Orla ZTM „ORLA 02”
7:30 Majowa (vis a vis sklep „Słomka”)
7:34 Czaplickiego (przy sklepie)
7:36 Samorządowa (Remondis)
7:50 NCBJ
 
13 Otwock Kresy 7:25 Wawerska (sklep ogrodniczy)
7:27 Okrzei ZTM „OKRZEI 04”
7:30 Batorego ZTM „BATOREGO 02”
7:32 Batorego ZTM „OLSZOWA 02”
7:35 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
7:38 Żeromskiego / Reymonta
7:39 Reymonta (osiedle)
7:41 Narutowicza ZTM „TATRZAŃSKA 01”
7:43 Narutowicza ZTM „BAGNISTA 01”
7:44

7:45

Narutowicza ZTM „TULIPANOWA 01”

Narutowicza ZTM „STAWOWA 01”

7:46 Narutowicza ZTM „BATALIONÓW CHŁOPSKICH 01”
7:47 Narutowicza ZTM „ŚWIERK 01”
7:56 NCBJ
 
14 Karczew 7:30 Karczew (kościół)
7:32 Karczew (INCO)
7:33 Karczewska (Ługi)
7:36 Karczewska (stadion)
7:37 Matejki (vis a vis Urzędu Skarbowego)
7:48 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
7:52 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
7:55 NCBJ
 
15 Otwock 9:00 Świderska ZTM „ORLA 01”
9:03 Andriollego ZTM „PARK MIEJSKI 03”
9:05 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
9:08 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
9:15 NCBJ
 
16 Otwock 9:45 Świderska ZTM „ORLA 01”
9:48 Andriollego ZTM „PARK MIEJSKI 03”
9:50 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
9:51 Żeromskiego ZTM „REYMONTA 01”
9:55 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
10:00 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
10:05 NCBJ
 
17 Otwock 11:00 Świderska ZTM „ORLA 01”
11:03 Andriollego ZTM „PARK MIEJSKI 03”
11:05 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
11:08 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
11:15 NCBJ
 
18 Otwock 12:00 Świderska ZTM „ORLA 01”
12:02 Andriollego ZTM „PARK MIEJSKI 03”
12:05 Żeromskiego ZTM „SZLACHECKA 01”
12:06 Żeromskiego ZTM „REYMONTA 01”
12:08 Żeromskiego ZTM „JAŁOWCOWA 01”
12:10 Żeromskiego ZTM „WÓLKA MLĄDZKA 03”
12:15 NCBJ
 
19 Warszawa 10:25 NCBJ Hoża 69
10:32 Tr. Łazienkowska ZTM „PLAC NA ROZDROŻU 05”
10:40 Rondo Wiatraczna ZTM „WIATRACZNA 02”
10:50 B. Czecha ZTM „KAJKI 02”
11:15 NCBJ